Studia…i co dalej?

wpis w: Uncategorized | 0

Szanowni Państwo,

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego wraz z Akademickim Inkubatorem Przedsiębiorczości dla osób, które niebawem będą kończyły studia przygotowało cykl wydarzeń zatytułowanych „Studia…i co dalej?”.

Projekt „Studia… i co dalej?” z założenia ma pomóc wszystkim niezdecydowanym w podjęciu decyzji, poszukującym – udzielić odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zdecydowanym – pomóc zrealizować cel. Projekt obejmuje:

  • spotkania informacyjne poświęcone perspektywom zawodowym,
  • szkolenia z kompetencji miękkich prowadzone przez specjalistów z Biura Karier UŚ oraz
  • szkolenia dotyczące tworzenia modeli biznesowych, prowadzone przez specjalistów z Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

 

Najbliższe spotkania i szkolenia odbędą się na Wydziale Filologicznym w Katowicach w dniach 6 i 8 kwietnia br. oraz na terenie kampusu cieszyńskiego w dniu 12 kwietnia (aula).

Harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie:  http://bk.us.edu.pl/studia-i-co-dalej-na-wydziale-filologicznym-w-katowicach (Wydział Filologiczny) oraz http://bk.us.edu.pl/studia-i-co-dalej-w-cieszynie (Cieszyn).

 

Harmonogram na pozostałych wydziałach dostępny pod adresem: http://bk.us.edu.pl/sites/bk.us.edu.pl/files/imce/wydarzenia/2016_lvlup/harmonogram.pdf.