Afrykańskie badania 2018 dr Anny Watoły, dr Anny Brosch i dra Tomasza Huka

wpis w: Uncategorized | 0

W od listopada do grudnia 2018 roku zespół w składzie dr Anna Watoła, dr Anna Brosch oraz dr Tomasz Huk z Katedry Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Pedagogiki Mediów przebywali w Kenii w ramach projektu „Technologies of Imagining in Communictation Art And Social Science.

Naukowcy z naszego Wydziału uczestniczyli między innymi w konferencji naukowej, otwarciu wystawy na Pawni University w Kilifi. Ponadto nauczyciele akademiccy odwiedzili szkołę w wiosce Masajów, szkołę Bambolulu oraz szkołę i dom dziecka  prowadzony  przez Good Samaritan Vision gdzie prowadzili badania terenowe.

Wyjazd był związany również z projektem edukacyjnym realizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.