II Interdyscyplinarna Konferencja Studencko-Doktorancka

Szanowni Państwo!

Rada Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Interdyscyplinarnej Konferencji Studencko-Doktoranckiej pt. „Współczesny człowiek w obliczu (nie)przychylnej rzeczywistości”, która odbędzie się 11 maja 2018 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach.

Do wymiany poglądów, doświadczeń oraz prezentacji wyników badań pragniemy zachęcić praktyków oraz naukowców, zarówno młodych, początkujących, jak i tych posiadających większe doświadczenie naukowe.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Komunikacie, który wraz z Formularzem zgłoszeniowym zamieszczamy poniżej.

Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: konferencja.czlowiek@poczta.pl
Termin nadsyłania abstraktów referatów i posterów to 30.03.2018 r.

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny