Uniwersytet Śląski poszukuje wolontariuszy – studentów

Fundacja „Mam Marzenie”, z którą współpracuje Uniwersytet Śląski poszukuje wolontariuszy – studentów, pragnących wesprzeć działalność Fundacji (zarówno do jednorazowych akcji, ale także do dłuższej współpracy). Aktualnie potrzebni są wolontariusze do dwóch akcji, które organizuje Fundacja w listopadzie przy współpracy Działu Promocji UŚ:

1. Dzień Pluszowego Misia (27 listopada) – razem z przedstawicielami Fundacji odwiedzimy Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach i Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii w Chorzowie i rozdamy pluszowe misie. Dodatkową atrakcją będą gry i zabawy dla dzieci, przygotowane i przeprowadzone przy pomocy studentów;
  2. Dzień Relaksu dla Mam (25 listopada), których dzieci leczą się w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach (planowany jest tam program dla dzieci).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. Aleksandrą Labochą: (32) 359 20 41; e-mail: a.labocha@us.edu.pl oraz o zgłoszenie swojego udziału w w/w przedsięwzięciach w Instytucie Pedagogiki (p. 220).