PRACA!

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny „Przyjazny Zakątek”

Dąbrowskiej 4, Siemianowice Śląskie

W związku z intensywnym rozwojem przedszkola, poszukujemy specjalistów do naszego energicznego i radosnego zespołu:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i oligofrenopedagogiki

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego z oligofrenopedagogiką w grupie dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane ukończone studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Praca od zaraz, od poniedziałku do piątku w godzinach między 7-16.

Nauczyciel oligofrenopedagog

Poszukujemy nauczyciela wspomagającego w grupie dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane ukończone studia w zakresie oligofrenopedagogiki. Praca od zaraz, od poniedziałku do piątku w godzinach między 7-16.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego w grupie dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Wymagane ukończone studia w zakresie pedagogiki przedszkolnej. Praca od zaraz, od poniedziałku do piątku w godzinach między 7-16.

Psycholog
Poszukujemy psychologa z przygotowaniem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. W zakresie obowiązków prowadzenie diagnozy, terapii indywidualnej oraz grupowej dzieci, konsultacji i warsztatów dla rodziców. Praca ok. 20 h/tyg., od poniedziałku do piątku w godzinach od 13-17.

Asystent nauczyciela

Asystent nauczyciela w grupie dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego (4 osoby), w zakresie obowiązków pomoc w opiece nad dziećmi, przygotowaniu oraz przeprowadzeniu zajęć, dbanie o czystość pomieszczeń przedszkolnych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach między 7-16, studentki/studenci pedagogiki/psychologii mile widziani.

W zależności od stanowiska praca na zlecenie/umowę o pracę/własną działalność.

Pensja w zależności od stanowiska, ilości godzin, wykształcenia, doświadczenia oraz stażu pracy. Podstawa + system premiowy.

CV proszę przesyłać drogą mailową na adres: tpp.przyjazny.zakatek@gmail.com