Gościmy naukowców z Nitry

W dniach 10-12.10.2017 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (w pionie pedagogiki) przebywają przedstawiciele Constantine the Philosopher University in Nitra (Słowacja). Panie dr Renáta Polakovičová, dr Vladimíra Beliková i dr Hana Zelená goszczą w Katowicach w ramach programu Erasmus+  Teaching Moblity.

Jak do tej pory Panie odbyły spotkanie z koordynatorem Erasmus+ w pionie pedagogika, zwiedziły budynek wydziału, uczestniczyły w seminarium naukowym Katedry Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Pedagogiki Mediów. Oprócz tego odwiedziły również budynek Rektoratu, Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką. Miały okazję poznać bliżej Śląsk podczas spaceru po Katowicach oraz wizyty w nowej siedzibie Muzeum Śląskiego.

Goście w ramach działalności dydaktycznej przygotowali i przeprowadzą dedykowane zajęcia dla studentów pedagogiki specjalnej.

Życzymy udanego pobytu!