Certyfikowany kurs On LINE

Dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w II Międzynarodowej Konferencji „Languages & Emotions, Języki i Emocje, Katowice 2017”, jej Organizatorzy przygotowują certyfikowany kurs On LINE opracowany na podstawie wystąpień i warsztatów prezentowanych podczas wydarzenia..

Można już zapisać się na newsletter na stronie www.LanguagesAndEmotions.eu, by w pierwszej kolejności dowiedzieć się o uruchomieniu kursu. Wszystkie nagrania objęte kursem będą posiadały polskie napisy, zintegrowane z filmikami prezentacje w power point w języku polskim oraz dodatkowe materiały, które otrzymywali uczestnicy podczas konferencji w Katowicach.

Uruchomiony zostaje również cykl bezpłatnych webinarów, spotkań ON LINE ze specjalistami z tematów poruszanych podczas konferencji. Pierwszy webinar już 12 czerwca o 20:00 (wymagana uprzednia rejestracja mailowa).

Konferencja odbyła się w dniach 20-22 kwietnia 2017

organizatorzy z ramienia Uniwersytetu Śląksiego:

Instytut Języków Romańskich i Translatoryki Wydziału Filologicznego oraz

Wydział Pedagogiki i Psychologii