Wyjazd do zoo i Afrykarium

24.04.2017r. (poniedziałek) studenci II roku studiów licencjackich na specjalności edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne jadą do zoo i Afrykarium do Wrocławia. Przejazd odbędzie się dwoma autokarami. Zostało jeszcze ok. 7 wolnych miejsc.

Cena za przejazd w dwie strony wynosi 40zł. (w tym opłata parkingowa). Opłata za przejazd jest zbierana z góry, natomiast opłata za bilet wstępu (35zł.) będzie zbierana w dniu wyjazdu (będą kupowane bilety normalne grupowe). Wyjazd wstępnie planowany jest ok. g. 8.00 (ale zostanie to jeszcze doprecyzowane i potwierdzone). Pobyt we Wrocławiu potrwa ok. 5h. Jeżeli ktoś z Państwa będzie zainteresowany wyjazdem, proszę zapisać się poprzez formularz: https://goo.gl/forms/b0IFez5q7Cn0jj1c2 (podając w nim z jakiej grupy Pan/Pani pochodzi). Decyduje kolejność zgłoszeń (osoby, które zakwalifikuję się na wyjazd zostaną o tym poinformowane osobnym mailem). Opłatę za przejazd należy uiścić w poniedziałek 10.04. lub wtorek 11.04. u dr Magdaleny Christ lub u dr Moniki Frania (ewentualnie można zostawić u Pani Iwony Boćko w 420, w kopercie podpisanej od kogo pochodzi wpłata – najpóźniej do piątku 14.04.). Opłata za przejazd nie podlega zwrotowi (jeżeli z przyczyn losowych ktoś będzie musiał zrezygnować po dokonaniu wpłaty, można tę kwotę odzyskać tylko znajdując kogoś na swoje miejsce, kto jest chętny na wyjazd). Z pracowników naukowo-dydaktycznych naszego wydziału do Wrocławia jedzie też dr Barbara Czarnota-Palenik oraz dr hab. Alina Budniak. W razie dodatkowych pytań można pisać na maila magdalena.christ@us.edu.pl lub monika.frania@gmail.com.