„Inkubator Innowacji Społecznych. CZAS NA STAŻ”

W związku z działaniem Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w ramach projektu „Inkubator Innowacji Społecznych. CZAS NA STAŻ” w kategorii STUDENT, chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawimy możliwości uczestnictwa w projekcie.

Projekt skierowany jest między innymi do pracowników naukowych, nauczycieli akademickich, studentów oraz samorządów studenckich. Wierzymy, że inicjatywa ta będzie szczególnie interesująca dla Wydziału Pedagogiki i Psychologii, ze względu na fakt, iż swoją tematyką obejmuje problem przechodzenia studentów/absolwentów na rynek pracy. Z tego względu zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, podczas którego omówimy możliwości otrzymania grantu, ale będzie również okazją do skonsultowania swoich pomysłów i wymiany doświadczeń.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2016 roku o godzinie 16:00 w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 133).

Bardzo zależy nam na dotarciu z informacją o naborze do projektu do jak największej liczby zainteresowanych, w związku z tym prosimy także o pomoc w promocji projektu. Zachęcamy do informowania o projekcie studentów, którzy w Państwa opinii mogliby być zainteresowani tego rodzaju inicjatywą.

Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć na stronie internetowej Biura Karier: http://www.bk.us.edu.pl/projekt-bk-grant-na-innowacje-spoleczna-spotkanie-informacyjne.

Zapisy na spotkanie prowadzone są pod adresem e-mail: m.rostanski@us.edu.pl lub numerem telefonu: 32 359 20 32.