XXX Letnia Szkoła Młodych Pedagogów

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na inaugurację jubileuszowej, XXX Letniej Szkoły Młodych Pedagogów (LSMP), której kierownikiem naukowym jest Pani prof. zw. dr hab. Maria Dudzikowa, organizatorem niezmiennie Komitet Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk, zaś tegorocznym gospodarzem będzie Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uroczysta inauguracja odbędzie się 12 września (poniedziałek) o godzinie 1000, a wykłady (w tym wykład inauguracyjny Pana prof. zw. dr  hab. Tadeusza Sławka) będą trwały do około godz. 1400, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1, obok „Spodka”) a spotkanie zaproszonych gości, wykładowców i uczestników  tegorocznej LSMP ze społecznością naszego Wydziału będzie miało miejsce od godz. 1500 do 1600 w auli im. J. Pietera na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

Licząc na Państwa niezawodne przybycie, serdecznie pozdrawiamy

Prof. zw. dr hab. Stanisław Juszczyk

Dziekan Wydziału Pedagogiki i Psychologii