Znamy zwycięzców konkursu na najlepszą animację

42 zespoły wzięły udział w konkursie na najlepszą animację lub materiał wideo dotyczące grywalizacji w edukacji. Konkurs pt. „Gamfication in education” był realizowany na naszym wydziale w ramach popularyzacji nowych trendów w procesie uczenia się i nauczania wśród przyszłych nauczycieli. Znamy już laureatów!

Miło nam poinformować jak przedstawia się podium:

I miejsce – zespół: Agnieszka Sokołowska, Sonia Smajdor, Paulina Kopeć i Paulina Sobieraj

II miejsce – zespół: Aleksandra Stachura, Aleksandra Szczepanik, Martyna Świętek

III miejsce – zespół: Martyna Grajdek, Dorota Hanel , Małgorzata Janik, Aleksandra Jaroszewska

Zwycięzcom gratulujemy!  Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy, ich animacje natomiast zostaną zaprezentowane na forum międzynarodowym w Pradze. Dodatkowo zdobywcy I miejsca otrzymają komplet publikacji dotyczący technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji.

Dziękujemy wszystkim studentom, którzy wzięli udział w konkursie i podzielili się swoimi pomysłami. Prace były kreatywne, a czasami zaskakujące.

Wszystkim, którym się tym razem nie udało znaleźć „na podium” zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w kolejnym roku akademickim.

Monika Frania