Wykorzystanie metody harcerskiej w edukacji wczesnoszkolnej

19.05.2018r. zakończyły się ostatnie zajęcia w ramach fakultetu „Wykorzystanie metody harcerskiej w edukacji wczesnoszkolnej” prowadzona przez dr. Tomasz Huka.

Zajęcia odbyły się na stanicy 10 Harcerskiej Drużyny Żeglarskiej oraz w Harcówce IV Szczepu Harcerskiego z Hufca Katowice. Studenci trzeciego roku edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach uczestniczyli w zbiórkach harcerskich, otwarciu sezonu żeglarskiego oraz mieli możliwość spotkania z Panem Waldemarem Bojarunem Wiceprezydentem Miasta Katowice odpowiedzialnym za obszar edukacji w Katowicach. Zajęcia zrealizowano dzięki pomocy  hm. Adama Bałazego, pwd. Filipa Bałazego, phm. Olgi Wazowskiej, pwd. Krzysztofa Kasperka.