Lista zakwalifikowanych studentów na wyjazdy ERASMUS+

WYJAZDY STYPENDIALNE NA STUDIA oraz PRAKTYKI W RAMACH ERASMUS+ na rok 2018/2019

WYNIKI REKRUTACJI SMS – lista rankingowa

1. Szafran Agata, UNIVERSITA DEGLI STUDI DI VERONA, semester letni (5 miesięcy)
2. Szymańska Oliwia, TECHNISCHE UNIVERSITAT DRESDEN, semester letni (5 miesięcy)
3. Jacek Małgorzata, MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETAS, semester zimowy (5 miesięcy)
4. Grabińska Wanesa, UNIVERSIDADE DA MADEIRA, semester letni (5 miesięcy)
5. Wandachowicz Gabriela, UNIVERSITA PALACKEHI V OLOMOUCI, semestr zimowy (5 miesięcy)
6. Wolczyńska Jaśmina, TECHNISCHE UNIVERSITAT DRESDEN, semester zimowy (5 miesięcy)
7. Michalska Anita, UNIVERSITA DEGLI STUDI DI VERONA, semestr letni (5 miesięcy)
8. Żmudziak Patryk, UNIVERSITAT DE VALENCIA, semestr zimowy (5 miesięcy)
9. Szczęsny Paulina, UNIVERSITE PARIS 13, semester letni (5 miesięcy)

————————————————————————————————————

Informacje dotyczące uczelni partnerskich, wymaganych dokumentów oraz organizacji wyjazdu znajdują się na stronie programu Erasmus

Zakwalifikowani kandydaci otrzymają potwierdzenie przyznania środków na wyjazd z biura głównego Erasmus i są zobowiązani we własnym interesie pilnować terminów aplikowania do odpowiednich uczelni.

Informacji w sprawie listy zakwalifikowanych studentów z kierunku pedagogika udziela dr Monika Frania