Monthly Archives: Październik 2018

Wydziałowa Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów

Wydziałowa Komisja Wyborcza Samorządu Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach informuje, że w wyniku wyborów, które odbyły się dnia 16 października 2018 roku wyłoniono nowy skład Wydziałowej Rady Samorządu Doktorantów:

  • mgr Katarzyna Słania (Przewodnicząca), kontakt: kasiaslania@poczta.onet.pl
  • mgr Małgorzata Klimasz
  • mgr Grażyna Dzwonowska
  • mgr Alina Nowak
  • mgr Magdalena Marekwia
  • mgr Anna Piętoń
  • mgr Patrycja Wąglorz

 

Podczas spotkania wyborczego wybrano również przedstawiciela doktorantów do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów – mgr Małgorzatę Klimasz, kontakt: gosia.klimasz@gmail.com

Ogólnopolska akcja Marzycielska Poczta

W dniach 19-21 października 2018, dzięki życzliwości Tyskiego Stowarzyszenia Sportowego, 7 studentek I roku studiów stacjonarnych, kierunek: pedagogika specjalna, promowało w ramach XXX Perły Paprocan ogólnopolską akcję Marzycielska Poczta. Biorąc pod uwagę fakt, że w dn. 9-16 października obchodziliśmy Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, zachęcamy całą społeczność studentów do zajrzenia na stronę: www.marzycielskapoczta.pl i udział w akcji.
A naszym 7 wspaniałym: Dominice, Izabeli, Magdalenie, Milenie, Róży, Sandrze, Wiktorii składam podziękowania w imieniu podopiecznych Marzycielskiej Poczty
Iwona Wendreńska

Read More

Myśl odwrotnie i przewrotnie – kreacja i twórczość w odkrywaniu siebie i świata

Uniwersytet Śląski w Katowicach realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Myśl odwrotnie i przewrotnie – kreacja i twórczość  w odkrywaniu siebie i świata”.

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat i będzie realizowany we współpracy z Fundacją „Gniazdo” w Katowicach oraz Przedszkolem Publicznym „Dwujęzyczny Maluch” w Tarnowskich Górach.

Cele i założenia projektu