Monthly Archives: Październik 2017

Wykład dr hab. Małgorzaty Kabat

Zaproszenie

Serdecznie zapraszam na wykład Dr hab. Małgorzaty Kabat  Zakład Metodologii Nauk o Edukacji z UAM z Poznaniu

Złożone procesy poznawcze a projektowanie badań przez nauczyciela w dniu 26 października 2017   godzina 11.00   pok. 220

Ewa Szadzińska

Zakład Dydaktyki Ogólnej i Pedeutologii

III Międzynarodowy Kongres Praw Dziecka

W dniach 13-16 września w Warszawie odbył się III Międzynarodowy Kongres Praw Dziecka organizowany przez Rzecznika Praw Dziecka oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Janusza Korczak. Wśród współorganizujących Kongres osób była też pracownik Katedry Pedagogiki Społecznej dr hab. Ewa Jarosz. Ewa Jarosz była odpowiedzialna za organizację 4 dnia Kongresu , poświęconego partycypacji społecznej młodych ludzi, który poprowadziła wraz z prelekcją oraz udziałem samych młodych ludzi (relacja zdjęciowa i strona RPD: http://brpd.gov.pl/aktualnosci/czwarty-dzien-kongresu-prawa-dziecka-odslona-przyszlosci ).

Read More

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Adaptacyjnym

Szanowne Studentki i Studenci I roku studiów stacjonarnych i wieczorowych kierunków Wydziału Pedagogiki i Psychologii (PIPS) – serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Adaptacyjnym. Wydarzenie przygotowywane przez Centrum Obsługi Studentów oraz Uczelnianą i Wydziałową Radę Samorządu Studenckiego odbędzie się w piątek 13 października w Auli na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ (ul. Grażyńskiego 53):

Read More

Uwaga studenci OW2, MOW1, MOW2, MEWiP1 !!!

Zajęcia z przedmiotów:  Seminarium – OW2, Teoretyczne podstawy pracy opiekuńczo-wychowawczej (wykład i ćwiczenia) –  MOW1, Animacja społeczno-kulturowa (wykład) MOW2, Elementy zarządzania oświatą – MEWiP1 (wykład)

prowadzone przez dr Irenę Przybylską rozpoczną się w połowie listopada w formie zblokowanej.

Szczegóły planu zajęć z ww. przedmiotów zostaną przekazane w późniejszym terminie.